Jak kupić polisę OC lub AC?

Polisę ubezpieczeniową OC i AC można w najprostszy i najszybszy sposób zakupić online. Przed tym warto jednak przygotować niezbędne dokumenty, w tym, m.in.: dowód rejestracyjny i prawo jazdy. Po zawarciu umowy towarzystwo ubezpieczeniowe polisę dostarcza przesyłką poleconą lub w wersji elektronicznej na adres e-mail.

Wyliczysz składkę ubezpieczenia w 5 minut!

Jak kupić polisę?

Aby rozpocząć wyliczanie składki kliknij tutaj.

Pamiętaj, że przygotowana oferta do niczego Cię nie zobowiązuje. Możesz ją zaakceptować i wykupić albo zapisać i skontaktować się z Konsultantem.

Jeśli zawierasz nową polisę OC, pamiętaj o wypowiedzeniu poprzedniej. Należy to zrobić pisemnie, najpóźniej dzień przed zakończeniem trwającej umowy OC.

Polisę i inne dokumenty związane z ubezpieczeniem wysyłamy pocztą tradycyjną lub pod adres e-mail, za zgodą Klienta.

Kontakt z nami

Aby się skontaktować:

Niezbędne dane i dokumenty

Aby usprawnić przebieg rozmowy z Konsultantem, przygotuj:

 • dowód rejestracyjny,

 • prawo jazdy,

 • numer PESEL,

 • ostatnią polisę z informacją o zniżkach za bezszkodową jazdę.

Płatności

Dostępne formy płatności:

 • jednorazowo,

 • półrocznie (2 raty),

 • kwartalne (4 raty).

Oferujemy również różne możliwości opłacenia polisy:

 • przelew elektroniczny: opłać składkę bezpośrednio z konta bankowego lub za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego eCard,

 • płatność kartą kredytową lub inną kartą przeznaczoną do płatności w sieci, za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego eCard,

 • przelew standardowy: wraz z ofertą odnowienia wysyłamy wypełniony druk przelewu, który należy opłacić. Akceptujemy karty: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic.

Sposób dostarczenia polisy

 • e-mail,

 • poczta tradycyjna (w przypadku zakupu przez telefon, na życzenie)

Jeśli ubezpieczenie już zaczęło obowiązywać, a polisa jeszcze do Ciebie nie dotarła, wydrukuj propozycję i wniosek o zawarcie umowy. Wydrukowane dokumenty wraz z potwierdzeniem opłacenia składki miej przy sobie do czasu otrzymania polisy. W razie kontroli policji jest to potwierdzenie zawarcia umowy ubezpieczenia OC.

Zniżka -15%
Potrzebujesz taniego ubezpieczenia OC?
Oblicz składkę
Te porady mogą Cię zainteresować
Podpisanie umowy zakupu samochodu

Współwłaściciel samochodu – formalności, prawa

Właścicielem pojazdu może być nie tylko jedna osoba. Samochód może stanowić współwłasność. Wówczas prawa do auta ma np. kilka osób. Z jakimi obowiązkami wiąże się taka współwłasność? Czy jest to korzystne?

Czytaj dalej

O co należy pytać, kupując AC? 7 wskazówek

W wybieraniu najatrakcyjniejszej oferty ubezpieczenia AC warto wziąć pod uwagę, coś więcej niż tylko cenę. Jeśli korzystamy z pomocy agenta ubezpieczeniowego, powinniśmy go spytać o dostępne zniżki, wysokość udziału własnego w szkodzie, sposób naprawy szkody w przypadku jej wystąpienia oraz o sumę i zakres terytorialny ubezpieczenia.

Czytaj dalej

Jakie ubezpieczenie wybrać dla siebie?

Ubezpieczenie komunikacyjne można w szybki i efektywny sposób zakupić za pośrednictwem Internetu. Mimo że czynność ta zajmuje kilka minut, to warto poświęcić jej więcej czasu i z uwagą wypełnić formularz. Dzięki temu można wybrać najatrakcyjniejszą dla siebie formę ubezpieczenia samochodu.

Czytaj dalej