Kalkulator ubezpieczeń OC. Pięć zalet obliczania składki online

Kalkulator ubezpieczeń OC dostępny w wersji online pozwala na efektywne obliczenie stawki polisy. Dzięki niemu można wybrać ofertę bez wychodzenia z domu o każdej porze dnia i nocy. Kalkulator ten jest prosty w obsłudze, a także pozwala na szybszy i tańszy zakup ubezpieczenia OC.

dzięki polisie oc młody mężczyzna zlikwidował szkodę i odbiera naprawiony samochód z warsztatu samochdowego

Obliczanie składki poprzez dedykowany kalkulator ubezpieczeń OC ma wiele zalet. Aplikację wyróżniają m.in. dostępność, szybkość działania i możliwość uzyskania zniżki za zakup polisy w sieci.

Kalkulator ubezpieczeń OC jest dostępny przez całą dobę

Kalkulator ubezpieczeń OC pozwala obliczyć składkę w każdej chwili, przez co jest znakomitym rozwiązaniem dla osób zapracowanych, zapominalskich, a także tych, którzy po prostu lubią komfort swobodnego zarządzania własnym czasem. Nie miałeś czasu zająć się kwestią polisy w ciągu dnia? Nie przejmuj się, kalkulator ubezpieczeń OC odpowie na twoje pytania nawet w środku nocy.

Kalkulator ubezpieczeń OC jest dostępny bez wychodzenia z domu

Kalkulator ubezpieczeń OC pozwala kierowcom zaoszczędzić czas także z tego względu, że można z niego korzystać wszędzie: w zaciszu własnego domu, kawiarni, pociągu, biurze i każdym innym miejscu. Aby obliczyć składkę OC, wystarczy mieć dostęp do Internetu.

Kalkulator ubezpieczeń OC pozwala szybko obliczyć składkę

Jeżeli jakieś narzędzie umożliwia szybkie obliczenie składki, to na pewno jest nim kalkulator ubezpieczeń OC. Wystarczy wpisać do formularza w pierwszej kolejności dane auta (np. model, marka, pojemność silnika), następnie dane kierowcy (rok wydania prawa jazdy, liczba szkód w ostatnich latach), a w efekcie kalkulator ubezpieczeń OC od razu wygeneruje ofertę ubezpieczenia.

Kalkulator ubezpieczeń OC umożliwia bezpośredni zakup polisy

Kalkulator ubezpieczeń OC to nie tylko narzędzie kalkulacji składki, ale i zakupu polisy. Wygenerowaną ofertę możemy natychmiast zaakceptować i w ten sposób zawrzeć obowiązkowe ubezpieczenie. Sam dokument polisy można otrzymać drogą elektroniczną, a także – jeżeli interesuje nas taka opcja – tradycyjną pocztą.

Kalkulator ubezpieczeń OC umożliwia tańszy zakup polisy

Ostatnią korzyścią, jaką daje kalkulator ubezpieczeń OC jest zniżka, jaką wielu ubezpieczycieli przyznaje za zakup polisy przez Internet. U nas, ubezpieczenie kupione przez Internet otrzymasz dodatkową zniżkę.

Zniżka -15%
Potrzebujesz taniego ubezpieczenia OC?
Oblicz składkę
Te porady mogą Cię zainteresować

Porównanie ubezpieczeń komunikacyjnych OC

Podczas porównywania ofert ubezpieczenia nie tylko cena się liczy, jednak w przypadku ubezpieczenia OC z pewnością jest ona najważniejszym kryterium. Ostatnio dość popularne jest korzystanie z porównywarek, które w jednym miejscu prezentują cenę za ubezpieczenie z wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Jednak czasami w tej samej cenie w jednym towarzystwie dostaniemy więcej niż w innym.

Czytaj dalej

Najtańsze OC? Wystarczy poszukać!

Dla większości osób przy wyborze ubezpieczenia OC najważniejszym czynnikiem jest cena. Na najniższą składkę mogą liczyć kierowcy z największym stażem i pozytywnym przebiegiem historii ubezpieczenia. Wpływ na koszt ubezpieczenia ma także model, wiek i pojemność silnika samochodu. Nie bez znaczenia jest również miejsce zamieszkania.

Czytaj dalej
kobieta kupuje OC online

Polacy kupują OC online

Zaletą zakupu polisy ubezpieczeniowej OC przez Internet jest oszczędność czasu. Ponadto do takiej formy nabycia ubezpieczenia, oferując atrakcyjne zniżki, zachęcają towarzystwa ubezpieczeniowe. Zakup OC online jest formą, przeznaczoną dla osób zabieganych, którzy cenią sobie wygodę i proste rozwiązania.

Czytaj dalej

Porównywarka czy kalkulator ubezpieczenia samochodu?

Kalkulator online i porównywarka ofert ubezpieczeń samochodowych są dwoma przydatnymi narzędziami przy zakupie polisy. Zaletą kalkulatora jest dokładna prezentacja oferty jednego towarzystwa ubezpieczeniowego. Natomiast porównywarka internetowa prezentuje wiele ofert, ale nie są one tak szczegółowo przedstawione, jak w przypadku kalkulatora.

Czytaj dalej