Od słów do czynów

Od słów do czynów

Realizacja ambitnych zadań, praca z liderami, programy rozwojowe budowane przez dział HR, dadzą Ci możliwość rozwoju zawodowego i satysfakcji z pracy.Wszystko zaczyna się od Twojej postawy, bez względu na to, czy jesteś specjalistą, managerem, doświadczonym Pracownikiem, czy osobą, która swoją karierę zawodową dopiero zaczyna.


Nie oczekuj „rybki”, u nas dostaniesz „wędkę”, dzięki której będziesz mógł odnieść sukces w AXA DIRECT.


Rozwiń swoje skrzydła

Szkolenia wprowadzające


Szkolenia wprowadzające

Dostosowane do stanowiska i pozwalające na przygotowanie nowego Pracownika do pracy. Możesz liczyć na spotkania ze swoim przełożonym, z którym jasno określicie Twoje cele i realizowane zadania. Możesz liczyć również na swój nowy zespół, który chętnie wprowadzi Cię w firmowe zakamarki i wskaże najlepsze lunch bary w okolicy.
Szkolenia specjalistyczne

Dzięki nim rozwiniesz swoją fachową wiedzę i umiejętności miękkie, które są potrzebne do wykonywania Twojej pracy w sposób jeszcze bardziej profesjonalny.Ocena roczna


Ocena roczna

Ma za zadanie wsparcie Pracowników w osiąganiu sukcesów i uzyskaniu ponadprzeciętnych rezultatów spójnych z celami organizacji oraz wartościami i kulturą organizacyjną AXA DIRECT.
Rozwój przywództwa (leadership program)


Rozwój przywództwa (leadership program)

Realizujemy liczne programy wzmacniające kompetencje i postawy liderskie. Naszym managerom dostarczamy narzędzia do efektywnego zarządzania zespołami, takie jak:

  • szkolenia
  • coachingi,
  • cykliczne warsztaty i dyskusje tzw. Akademie Managera,
  • ocena 360 stopni.