Praca to nie wszystko!

Równowaga pomiędzy życiem prywatnym, a zawodowym jest równie ważna. Pracownicy AXA potrafią znaleźć czas na akcję oddawania krwi, szkolenia z pierwszej pomocy, czy zbiórki charytatywne w ramach Wolontariatu. Lubimy także razem biegać, grać w piłkę nożną oraz żeglować.Wolontariat

Działania w zakresie odpowiedzialności społecznej są jednym z ważniejszych priorytetów naszej firmy. Wspieramy instytucje, fundacje i szkoły. Nasi Wolontariusze opiekują się Domem Dziecka nr 2 im. Janusza Korczaka w Warszawie jak i potrzebującymi zwierzętami ze schroniska w Józefowie. Przeprowadzamy zbiórki darów dla Domu Dziecka i schroniska, organizujemy zajęcia rozwijające zainteresowania dzieci oraz finansujemy zajęcia z logopedą dla dzieci czy szczepienia dla zwierząt. Co roku AXA Ubezpieczenia jest również organizatorem zbiórki krwi dla RCKiK.

Dom dziecka
Dom Dziecka im. Janusza Korczaka w Warszawie Dom Dziecka
im. Janusza Korczaka w Warszawie

Sala komputerowa ufundowana przez AXA Ubezpieczenia Sala komputerowa
ufundowana przez
AXA Ubezpieczenia
Sala komputerowa ufundowana przez AXA Ubezpieczenia Wspólne rysowanie
w Domu Dziecka

Schronisko dla zwierząt

Drużyna piłkarska AXA Ubezpieczenia

Sekcja piłkarska zaprasza pracowników zainteresowanych sportami drużynowymi oraz dbających o swoją kondycję. Poza rozgrywkami ligowymi staramy się jak najczęściej spotykać na treningach i meczach towarzyskich. Od 2015 roku reprezentujemy AXA Ubezpieczenia w rozgrywkach Legia Biznes Cup.


AXA Running Team

Biegać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to biega, jak kto i ile wybiega.

Tą swobodną parafrazą możemy opisać założenia działalności AXA Running Team.

Biegać każdy może – tak, bo to sport dla każdego. Biegają z nami osoby w każdym wieku o dowolnej kondycji fizycznej. Nie jest też ważne, czy biegasz tylko do autobusu, czy ukończyłeś 10 maratonów, albo może lubisz biegi górskie albo z przeszkodami. Nie jest ważne, czy lubisz rywalizację sportową z innymi, czy lubisz poprawiać swoje wyniki, czy po prostu lubisz, jak endorfiny oddziałują na twój mózg. Na pewno znajdzie się miejsce dla Ciebie. Działamy od 2011 r. Jesteśmy najbardziej prężnym AXA Klubem. Przez nasze szeregi przewinęło się ponad 100 osób z AXA. Grupowo wzięliśmy udział w ponad 100 biegach i to nie tylko w Warszawie - 5 razy wyjeżdżaliśmy na biegi górskie w Bieszczady, 4 razy wyjeżdżaliśmy na maraton zagraniczny. Do tego organizujemy warsztaty dla pracowników AXA o tematyce biegowej, zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych.

Posiadamy fanpage na Facebooku. Można znaleźć nas także na Instagramie.

Zapraszamy do AXA Running Team.


AXA KLUB GRACZY BEZ PRĄDU

Twoje szare komórki umierają z nudy. Lubisz rywalizację, ale biegasz tylko do autobusu. Wiesz, że nie wszystkie orki są czarno-białe. Siedząc przed komputerem zastanawiasz się czy znów grasz z botami. Wniosek jest jeden: Chciałbyś w coś pograć, ale nie masz z kim…
AXA Klub Graczy Bez prądu – rozwiążemy twoje problemy :-)


AXA SQUASH „FLEET”

Squash jest dyscypliną sportową powszechnie znaną i uprawianą na świecie, a od kilku lat coraz bardziej lubianą również na polskim podwórku. Jest bardzo wymagającym sportem pod względem fizycznym, ale przez to można w krótkim okresie czasu spalić wiele kalorii, a przy tym świetnie się bawić.Klub squasha AXA istnieje od 2013 roku. W tym czasie udało się nam zorganizować następujące wydarzenia:

  • 4 edycje klubowe ligi
  • 3 turnieje
  • dwukrotne sesje treningów z profesjonalnym trenerem
  • kilkunastokrotny udział w turniejach pod patronem Polskiej Federacji Squasha
  • niezliczona liczba godzin meczów sparingowych


Nadal działamy. Jeszcze w tym roku czeka nas:

  • 5. edycja ligi klubowej
  • 1 turniej klubowy AXA
  • kolejna sesja z profesjonalnym trenerem
  • mecze sparingowe


Zapraszamy do AXA Squash Fleet.


ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA (CSR)

Wierzymy, że zaangażowanie w życie społeczne i pomoc potrzebującym jest jednym z podstawowych czynników sprawiających ze jesteśmy szczęśliwi i spełnieni. Wspieramy instytucje, fundacje i szkoły, a nasi pracownicy angażują się w różnego rodzaju akcje charytatywne.