Zamów dokumenty

zamów dokumenty

Zamów dokumenty

Zamów dokumenty komunikacyjne

Żeby ułatwić Ci zamówienie dokumentów, dajemy taką możliwość online. W kilku prostych krokach otrzymasz to, czego potrzebujesz. Wystarczy, że z dostępnego formularza wybierzesz te dokumenty, które są Ci potrzebne. Możesz w ten sposób uzyskać bez wychodzenia z domu: 

 

  • Polisę + certyfikat 

Nie musisz robić nic więcej. Po otrzymaniu zgłoszenia dokumenty prześlemy na wskazany adres e-mail do 3 dni roboczych od dnia, w którym zgłosiłeś taką potrzebę. Pamiętaj, że w Polsce nie ma już obowiązku wożenia ze sobą certyfikatu, ale w wielu innych krajach, jest to konieczne. 

 

  • Zieloną Kartę

Wyjeżdżasz do kraju, w którym wymagane jest posiadanie Zielonej Karty, żeby jeździć swoim pojazdem? Dokument ten możesz zamówić online. Podaj numer polisy, PESEL, imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu. Dokument wyślemy pocztą listem poleconym. Wysyłka zostanie zlecona do 3 dni roboczych od dnia zgłoszenia. Jeśli wyjeżdżasz za granicę, to sprawdź wcześniej, czy w danym kraju wymagana jest Zielona Karta i zamów ją tak, żebyś otrzymał ją na czas. 

 

  • Cesję 

W tym przypadku potrzebujemy dokładnie tych samych danych, co w pozostałych. Nie musisz wychodzić z domu – wystarczy, że zgłosisz potrzebę otrzymania cesji online. Dokumenty otrzymasz na wskazany adres e-mail do 3 dni roboczych od dnia zgłoszenia. 

Jeżeli nie odnajdujesz wiadomości w skrzynce odbiorczej, prosimy o sprawdzenie pozostałych folderów (SPAM, powiadomienia, oferty, inne). 

Większość dokumentów dotyczących Twojej polisy możesz pobrać po zalogowaniu się do Twojego Konta. Jeśli chcesz skorzystać z tej możliwości, kliknij w poniższy link