Oferta przedłużenia polisy

przedłużenie polisy

Sprawdź ofertę przedłużenia polisy

Przedłuż umowę na kolejny rok

Kończy się ubezpieczenie Twojego auta? Sprawdź co przygotowaliśmy. Nie musisz wychodzić z domu – wszystkich formalności związanych z przedłużeniem ochrony możesz dopełnić online. Dowiesz się m.in., jaką mamy dla Ciebie ofertę przedłużenia ochrony ubezpieczeniowej. 

Już 60 dni przed końcem aktualnej polisy, możesz poznać propozycję na kolejny rok. 
Zaloguj się do swojego konta

Nawet, jeśli nie zalogujesz się na swoje konto, to i tak powiadomimy Cię, jaką mamy dla Ciebie ofertę. Propozycje przedłużenia umowy wyślemy na Twój adres mailowy lub listownie 21 dni przed końcem aktualnej ochrony. Będziesz mieć dużo czasu na przeanalizowanie naszej propozycji. Jeśli się zdecydujesz na dalsze korzystanie z ochrony,  pozostałych formalności związanych z przedłużeniem polisy komunikacyjnego OC również dopełnisz online. Możesz tak zapłacić składkę za ubezpieczenie, a następnie ze swojego konta pobrać polisę. 
Sprawdź, jakie możliwości daje Ci konto w naszym towarzystwie. Możesz po zalogowaniu się nie tylko przedłużyć polisę, ale również zaktualizować dane, zgłosić sprzedaż auta, zarządzać płatnościami i nie tylko.

Chcesz z nami porozmawiać? Masz pytania lub chcesz coś zmienić? 
Twój doradca chętnie Ci pomoże, wystarczy, że zamówisz kontakt, wypełniając formularz