Odpowiedzialność
społeczna

Claude Bébéar, Honorowy Prezes Rady Nadzorczej Grupy AXA

Biznes odgrywa większą aniżeli jedynie ekonomiczną rolę. Każda organizacja powinna inwestować część swoich zasobów, aby wspierać społeczność i dzięki temu zmieniać na lepsze otaczające środowisko.

Wierzymy, że każda organizacja powinna wywierać pozytywny wpływ na otaczające nas środowisko i społeczność. Każdego dnia staramy się przekuwać te słowa w czyny, podejmując szereg działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.


Dni krwiodawstwa – AXA Prosto z serca

Dni krwiodawstwa – AXA Prosto z serca

Co roku na polskich drogach ginie 4000 osób, a prawie 50 000 jest rannych. Przy okazji organizowanych dwa razy w roku Dni Krwiodawstwa, Pracownicy AXA Ubezpieczenia oddają krew tak potrzebną ofiarom wypadków.

AXA Prosto z serca

Szkolenia z Pierwszej Pomocy

Szkolenia z Pierwszej Pomocy

W sytuacji zagrożenia życia, liczy się każda minuta. Dlatego tak ważne jest, aby każdy z nas był w stanie udzielić pierwszej pomocy, jeszcze zanim na miejsce zdarzenia dotrą specjalistyczne służby ratunkowe. Pracownicy AXA Ubezpieczenia mają okazję zdobyć tą wiedzę, przy okazji cyklicznie organizowanych w firmie szkoleń pierwszej pomocy. Tematykę pierwszej pomocy staramy się też promować na blogu SmartDriver.pl, gdzie każdy może znaleźć filmy wideo z instrukcjami jak się zachować w razie wypadku.

Szkolenie Road Safety

Szkolenie Road Safety

Odpowiedzialny kierowca wie jak zachować się w niebezpiecznej lub nietypowej sytuacji na drodze, wie jak nie stwarzać zagrożeń w ruchu oraz jak udzielić pomocy ofiarom wypadków. Tematy te ujęte zostały w specjalnym szkoleniu e-learningowym „Road Safety” dla Pracowników AXA Ubezpieczenia.

Blog SmartDriver.pl

Blog SmartDriver.pl

AXA Ubezpieczenia prowadzi bloga motoryzacyjnego SmartDriver.pl, którego misją jest promowanie bezpiecznej, ekonomicznej i ekologicznej jazdy samochodem. Na blogu publikowane są artykuły, galerie i filmy dostarczające kierowcom przydatnych i aktualnych informacji związanych z codzienną eksploatacją samochodu.

Akcja Bezpieczni na drodze

Akcja Bezpieczni na drodze

„Bezpieczni na drodze” to część ogólnoświatowej akcji "Road Safety" organizowanej przez Grupę AXA w wielu krajach Europy i świata. W jej ramach Grupa AXA udostępnia wszystkim zainteresowanym aplikację internetową umożliwiającą szybkie sprawdzenie poziomu wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa jazdy oraz odpowiedzialnego użytkowania dróg publicznych: www.axadirect.pl/bezpieczninadrodze