Nasze nagrody

AXA numerem 1 wśród marek ubezpieczeniowych na świecie

Drugi raz z rzędu AXA Najbardziej Cyfrowym Ubezpieczycielem!

Na uroczystej Gali Konkursu „e-Commerce Polska Awards 2017”, AXA otrzymała drugi raz z rzędu nagrodę dla Najbardziej Cyfrowego Ubezpieczyciela. Strona internetowa axa.pl została oceniona przez jury jako najbardziej wygodna, czytelna, użyteczna, dostosowana do urządzeń mobilnych oraz za zastosowanie innowacyjnych technologii i aplikacji ułatwiających klientowi korzystanie z naszych usług.

AXA została uznana najszybciej rozwijającą się firmą ubezpieczeniową w 2015 roku.AXA najbardziej rozpoznawaną marką świata!

Marka AXA w 2016 roku, ósmy raz z rzędu, została uznana najlepszą marką ubezpieczeniową świata pod względem rozpoznawalności i zaufania w rankingu Best Global Brands. W 2014 roku przyznano jej tytuł Best Green Brand, czyli najbardziej świadomiej ekologicznie marki na świecie.AXA numerem 1 wśród marek ubezpieczeniowych na świecie

AXA numerem 1 wśród marek ubezpieczeniowych na świecie

W rankingu Best Global Brand 2013, po raz piąty z rzędu AXA została wybrana najlepszą marką ubezpieczeniową na świecie. Zestawienie organizowane przez Interbrand – wiodącą firmę konsultingową zajmującą się badaniami wartości marek, sklasyfikowało AXA na pozycji 59 spośród 100 najlepszych globalnych marek, z wartością 7,096 miliarda dolarów (co stanowi 5% wzrost w stosunku do roku 2012).
Więcej o nagrodzie Best Global Brand 2014

Więcej o nagrodzie Best Global Green Brands 2014

AXA liderem wśród marek ubezpieczeniowych przyjaznych środowisku

Twórcy rankingu Best Global Green Brands ogłosili Grupę AXA numerem 1 wśród marek ubezpieczeniowych przyjaznych środowisku i docenili jej aktywność na całym świecie. Grupa zaznaczyła również swoją obecność na nowych rynkach (jak Chiny
i Kolumbia) i nawiązała partnerstwa z uniwersytetami, przeznaczając od 2013 roku
na badania w 15 krajach 12 milionów euro (poprzez fundusz AXA Research Fund).
Więcej o nagrodzie Best Global Green Brands 2014

Superbrands Poland 2012 i Superbrands Poland 2011

Superbrands Poland 2012 i Superbrands Poland 2011

AXA dwukrotnie została uznana za jedną z najsilniejszych marek w Polsce, otrzymując wyróżnienie Superbrands Poland w latach 2011 oraz 2012. Nominacja ta przyznawana jest co roku tym markom, które osiągnęły najwyższą reputację w danej dziedzinie, oferując klientom znaczące emocjonalne lub praktyczne korzyści, których konsumenci oczekują i które rozpoznają.
Więcej o nagrodzie Superbrands Poland 2011
i Superbrands Poland 2012

Siedziba AXA DIRECT w Warszawie
Kraje w których obecne są spółki Grupy AXA
Solidny Pracodawca Roku 2012