Aktualności


Aktualne informacje związane z ubezpieczeniami komunikacyjnymi AXA DIRECT

05.09.2014 Rozpoczęcie roku szkolnego – pakiet ubezpieczenia NNWP w AXA DIRECT

Początek roku szkolnego to nowe wyzwania dla rodziców i ich dzieci. Przedszkole czy szkoła, na zajęcia trzeba dotrzeć na czas. Wszyscy ci rodzice, którzy wożą swoje pociechy autem, już zawczasu przygotowują się do porannych przejazdów, planując najkrótszą i najlepiej przejezdną trasę. To też pora na planowanie jej w możliwie najbezpieczniejszy sposób. Z pomocą przychodzi tu pakiet ubezpieczenia NNWP, dostępne w AXA DIRECT już od 29zł w skali roku.

21.08.2014 Nowe narzędzie do śledzenia statusu likwidacji szkody w AXA Direct

Z początkiem lipca AXA Direct udostępniła swoim klientom możliwość śledzenia procesu likwidacji szkody w Internecie. Po zgłoszeniu zdarzenia, kierowcy mogą zalogować się do strony internetowej, gdzie na bieżąco mają dostęp do informacji o postępie likwidacji.

14.08.2014 AXA Direct podsumowuje I półrocze 2014 roku

W pierwszym półroczu br. AXA DIRECT odnotowała 3% wzrostu przypisu składki brutto oraz 4% wzrostu sprzedaży polis w stosunku do analogicznego okresu 2013 r. Spółka osiągnęła przypis składki brutto w wysokości 151 mln zł. Zysk netto wyniósł 6,2 mln zł.

30.07.2014 AXA Prosto z Serca – zbiórka krwi w ramach Dni Krwiodawstwa

W ubiegłą środę, 23 lipca br., trzeci raz z rzędu odbyła się akcja zbiórki krwi, organizowana wspólnie przez AXA DIRECT i AXA Polska. Jak co roku, do akcji zaproszeni zostali wszyscy pracownicy firm znajdujących się w budynku Warsaw Trade Tower, w którym mieści się biuro AXA DIRECT i AXA Polska.

14.08.2014 AXA Direct podsumowuje I półrocze 2014 roku

W pierwszym półroczu br. AXA DIRECT odnotowała 3% wzrostu przypisu składki brutto oraz 4% wzrostu sprzedaży polis w stosunku do analogicznego okresu 2013 r. Spółka osiągnęła przypis składki brutto w wysokości 151 mln zł. Zysk netto wyniósł 6,2 mln zł.

15.07.2014 Obalamy stereotypy – ubezpieczenie assistance dobre nie tylko dla nowych samochodów

Wśród kierowców istnieje przekonanie, że ubezpieczenie assistance warto wykupić jedynie dla nowego lub kilkuletniego pojazdu. Klienci posiadający samochody starsze, np. w wieku powyżej 10 lat, często nie są zainteresowani dodatkowym ubezpieczeniem, a to właśnie oni mogą zyskać najwięcej na odpowiednio dobranym wariancie ubezpieczenia assistance.

25.06.2014 Przygotowanie do wakacyjnych podróży za granicę – Autocasco i Assistance

Ceny zagranicznych wycieczek w okresie wakacyjnym z roku na rok rosną. Skłania to wiele osób do podjęcia decyzji do samodzielnej organizacji urlopu i dojazdu własnym środkiem transportu. Decydując się na takie rozwiązanie, należy pomyśleć o ubezpieczeniu działającym także za granicą, które zapewni nam niezbędną pomoc w razie nieprzewidzianych awarii lub kolizji, jak również wypłatę odszkodowania w razie wypadku lub kradzieży auta.

23.06.2014 Tydzień Odpowiedzialności Korporacyjnej w AXA po raz czwarty

Tydzień Odpowiedzialności Korporacyjnej („CR Week”) stał się międzynarodowym symbolem zaangażowania społecznego pracowników AXA. Każdego roku, począwszy od 2011, coraz więcej pracowników dołącza do globalnego projektu, który angażuje ich w projekty edukacyjne, sportowe i wolontariackie.

11.06.2014 AXA DIRECT podsumowuje I kwartał 2014

AXA DIRECT odnotowała 7% wzrost sprzedaży oraz 4% wzrost przypisu składki brutto w porównaniu do analogicznego okresu w 2013 r. Spółka osiągnęła przypis składki brutto w wysokości PLN 71 mln.

06.06.2014 AXA DIRECT zorganizowała Dzień Dziecka w Domu Dziecka nr 2 im. Janusza Korczaka w Warszawie

Dzień Dziecka był kolejna okazją dla Pracowników AXA DIRECT, aby odwiedzić podopiecznych z Domu Dziecka numer 2 im. Janusza Korczaka. Wydarzenie obfitowało w wiele atrakcji, a specjalnie zaproszony gość – Mariusz Pudzianowski – uświetnił je swoją obecnością.

Siedziba AXA DIRECT w Warszawie
Kraje w których obecne są spółki Grupy AXA