Aktualności


Aktualne informacje związane z ubezpieczeniami komunikacyjnymi AXA DIRECT

16.01.2018 Ostrzeżenie dla klientów AXA

Ostrzegamy przed fałszywymi wiadomościami e-mail od nadawców podszywających się pod pracowników AXA.

15.12.2017 Ostrzeżenie dla klientów AXA

W związku z dochodzącymi do nas informacjami z mediów i od pośredników, ostrzegamy klientów przed osobami podającymi się za naszych agentów sprzedających polisy komunikacyjne OC i AC.

25.07.2017 Dzień Bezpiecznego Kierowcy - kontynuujemy akcję Kierunek Ratunek

25 lipca celebrujemy Dzień Bezpiecznego Kierowcy i tak jak rok temu chcemy przypomnieć, że bezpieczeństwo na drodze to również umiejętność udzielania pierwszej pomocy.

31.10.2016 AXA Direct łączy się z AXA Ubezpieczenia

31 października 2016 r. Avanssur S.A., działające pod marką AXA Direct, zostało zintegrowane z AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. Tym samym wszyscy Klienci posiadający ubezpieczenie w AXA Direct stali się Klientami AXA Ubezpieczenia.

30.09.2016 Integracja Liberty Ubezpieczenia z AXA Ubezpieczenia

Liberty Ubezpieczenia stało się częścią Grupy AXA, jednej z wiodących firm ubezpieczeniowych na świecie, świadczącej usługi dla 103 mln Klientów w 64 krajach. Tym samym wszyscy Klienci posiadający ubezpieczenie w Liberty Ubezpieczenia stali się Klientami AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

25.07.2016 Specjalna kampania na Dzień Bezpiecznego Kierowcy - bezpłatny e-book o pierwszej pomocy

Dziś 25 lipca, Dzień Bezpiecznego Kierowcy i idealna okazja, by przypomnieć, że bezpieczeństwo na drodze to również umiejętność udzielania pierwszej pomocy.

01.04.2016 AXA Direct w systemie BLS

1 kwietnia 2016 roku do systemu BLS – Bezpośredniej Likwidacji Szkód – przystąpiła AXA Direct. Oznacza to, że w przypadku stłuczki powstałej z winy innego kierowcy klienci, którzy kupili OC w AXA, mogą kontaktować się z nami bezpośrednio, a nie jak do tej pory – z ubezpieczycielem sprawcy. AXA po przeprowadzeniu postępowania likwidacyjnego wypłaci odszkodowanie, a następnie rozliczy się z ubezpieczycielem sprawcy.

28.10.2015 AXA DIRECT pokolorowała place zabaw dla dzieci

Z początkiem jesieni pracownicy połączonych spółek AXA DIRECT oraz BRE Ubezpieczenia wzięli udział w zorganizowanej przez nie akcji pod hasłem „Wola Bardziej Kolorowa”. Celem inicjatywy było wsparcie dzieci ze szkoły i przedszkola na warszawskiej Woli a także integracja pracowników wokół działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

24.09.2015 AXA DIRECT obniża ceny w wybrane dni

Od września w wybrane dni tygodnia ubezpieczenie OC i AC w AXA DIRECT można nabyć w obniżonych cenach. O akcji informują spoty emitowane w kanałach telewizyjnych.

22.09.2015 Bezpieczny rok szkolny z AXA DIRECT

AXA DIRECT otrzymała prestiżowy tytuł "Dobra Marka 2015 - Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii: Ubezpieczenia samochodowe. Wyróżnienie przyznawane jest przez redakcje „Biznes Trendy” w dzienniku „Rzeczpospolita” oraz „Forum Biznesu” w „Dzienniku Gazecie Prawnej”.