Specjalna kampania na Dzień Bezpiecznego Kierowcy - bezpłatny e-book o pierwszej pomocy


Warszawa, 25.07.2016 r.

Dziś 25 lipca, Dzień Bezpiecznego Kierowcy i idealna okazja, by przypomnieć, że bezpieczeństwo na drodze to również umiejętność udzielania pierwszej pomocy.

Twoja pomoc to 3 razy większa szansa na przeżycie – tymi słowami ratownik medyczny Ariel Szczotok kończy specjalny spot emitowany dziś w stacjach telewizyjnych. To kampania AXA Direct przygotowana we współpracy z Centrum Szkoleniowym AdrenaLTika, na którą, oprócz spotu, składa się serwis internetowy www.kierunekratunek.pl dedykowany tematowi pierwszej pomocy po wypadku drogowym.

- Najcenniejsze, co możemy stracić w wypadku, to życie. Z myślą o tym oddajemy w ręce naszych klientów podstawową wiedzę o pierwszej pomocy, która, mamy nadzieję, nada pewności w kryzysowych sytuacjach na drodze – mówi Agnieszka Dąbrowska, Dyrektor Departamentu Sprzedaży, Marketingu i Obsługi Klienta AXA DIRECT.

Kierunekratunek.pl stworzony we współpracy z Centrum Szkoleniowym AdrenaLTika zawiera mnóstwo cennych informacji, które można wykorzystać do pomocy poszkodowanym w wypadku drogowym. Jak pokonać stres przy pierwszej pomocy? Kiedy ruszać poszkodowanego, a kiedy nie? Czy przy resuscytacji faktycznie można połamać poszkodowanemu żebra? Na wszystkie te pytania uzyskamy odpowiedzi w serwisie internetowym oraz w dedykowanym dostępnym na nim do bezpłatnego pobrania ebooku autorstwa Ane Piżl.

Wszyscy się boją. Widzą wypadek i myślą, że lepiej nie dotykać – czytamy w ebooku „Pierwsza pomoc na drodze” - Że wyjdzie źle, że zaszkodzą, że bezpieczniej poczekać na karetkę. Albo że ktoś inny wie lepiej. Faktem jednak jest, że jeżeli na skutek wypadku człowiek straci przytomność, bez pomocy kogoś ze świadków zdarzenia, nie przeżyje do czasu przybycia karetki. Nie stój. Działaj!

Bezpieczeństwo na drodze to również umiejętność udzielania pierwszej pomocyDzień Bezpiecznego Kierowcy z AXA Direct
Poleć:


Potrzebujesz ubezpieczenia?
oblicz składkę online
lub
powrót do listy aktualności
Siedziba AXA DIRECT w Warszawie