AXA DIRECT pokolorowała place zabaw dla dzieci


Warszawa, 28.10.2015 r.

Z początkiem jesieni pracownicy połączonych spółek AXA DIRECT oraz BRE Ubezpieczenia wzięli udział w zorganizowanej przez nie akcji pod hasłem „Wola Bardziej Kolorowa”. Celem inicjatywy było wsparcie dzieci ze szkoły i przedszkola na warszawskiej Woli a także integracja pracowników wokół działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

W ramach akcji „Wola Bardziej Kolorowa” pracownicy AXA DIRECT i BRE Ubezpieczenia wsparli Szkołę Podstawową nr 166 im. Żwirki i Wigury oraz Przedszkole nr 116 na warszawskiej Woli. Przez 5 dni własnoręcznie odświeżali należące do placówek tereny, dzięki czemu stały się one bardziej przyjazne dzieciom.

W Przedszkolu nr 116 uczestnicy akcji namalowali zaprojektowany przez jednego z nich mural „Ciuchcia”, stworzyli gry naziemne, zasadzili rośliny i odświeżyli ogrodzenie placówki. Szkoła nr 166 zyskała murale „Kosmos” i „Sport”, przestrzeń do tworzenia graffiti, gry naziemne a także miasteczko ruchu drogowego. Na każdym z etapów prac dzieci reagowały entuzjastycznie, z dużym zaciekawieniem.

- Zapraszając naszych pracowników do tego typu akcji zawsze możemy liczyć na ich duże zainteresowanie i ogromne zaangażowanie. Wierzymy, że pracownicy najlepiej integrują się wtedy, kiedy łączy ich wspólny cel, a efekty pracy mogą posłużyć innym. AXA to nie tylko organizacja oferująca ubezpieczenia. Wspieranie lokalnej społeczności wpisuje się w nasze cele strategiczne – powiedziała Aneta Rosik, Kierownik Działu Rozwoju Pracowników AXA DIRECT.

AXA DIRECT przywiązuje dużą wagę do działań z zakresu odpowiedzialności korporacyjnej, a jej pracownicy regularnie przyłączają się do akcji charytatywnych i kampanii społecznych.
Poleć:


Potrzebujesz ubezpieczenia?
oblicz składkę online
lub
powrót do listy aktualności
Siedziba AXA DIRECT w Warszawie